Zápis do 1. třídy

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 proběhl na naší škole zápis do 1. třídy. K zápisu se dostavilo 15 dětí se svými rodiči a některé děti přišly i se svými sourozenci. Vždy za doprovodu paní učitelky z 1. stupně plnili předškoláčci různé úkoly: přednášeli básničku nebo zpívali písničku, poznávali geometrické tvary, malovali postavu, poznávali pohádky a zvířátka, pohráli si s matematickou představivostí a na interaktivní tabuli určovali počet a barvy. Na konci celého zkoušení čekaly na děti drobné dárky, které pro ně připravili žáci naší školy, dále pak pamětní list pro pěknou vzpomínku na tento den. Také děvčata z 9. třídy měla pro děti překvapení a to chodbu plnou her a soutěží, nechybělo ani malé občerstvení. Zápis proběhl v hezké a přátelské atmosféře a budoucí prvňáčci byli velice šikovní. Těšíme se na další společné zážitky a přejeme všem novým školákům úspěšný start.