UZAVŘENÍ MŠ DO 20. 11. 2020

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat, že v MŠ Vacov byla potvrzena nákaza COVID 19 u jednoho zaměstnance. Na doporučení hygienické stanice a po projednání se zřizovatelem jsme se rozhodli uzavřít MŠ zatím do pátku 20. 11. 2020. Žákům, kteří přišli dne 10. 11. s pozitivní osobou do rizikového kontaktu byla do 20. 11. 2020 nařízena karanténa. Zákonné zástupce těchto žáků budeme ještě dnes informovat.

Jelikož mají příznaky nemoci i někteří další zaměstnanci MŠ, může se stát, že uzavření MŠ bude prodlouženo. Z důvodu uzavření MŠ je možné žádat o ošetřovné. POZOR ZMĚNA:Včera jsme uvedli, že ředitel školy vydává potvrzení k žádosti o ošetřovné. Podle čerstvých informací z ČSSZ k žádosti není potřeba potvrzení o uzavření školy. Pro uplatnění nároku na ošetřovné předává rodič po ukončení kalendářního měsíce svému zaměstnavateli následující žádost:

ČSSZ – Žádost o ošetřovné
Návod jak vyplnit Žádost o ošetřovné