Karanténa 4. třídy

Na základě provedeného epidemiologického šetření z důvodu prokázaného výskytu koronaviru (COVID-19) jsme dnes (14. 11. 2021) obdrželi rozhodnutí Krajské hygienické stanice o karanténě žáků 4. třídy ZŠ Vacov. Podrobné informace budou ještě dnes zaslány rodičům přes školaonline a na email.

Vzdělávání bude v týdnu od 15. 11. 2021 zajištěno distančním způsobem. S bližšími informacemi bude rodiče kontaktovat třídní učitelka K. Roučková.

Žádost o ošetřovné je možné vystavit rodičům žáků do 10 let. V případě zájmu o vystavení OČR kontaktujte ředitele školy – reditel@zsvacov.cz.

Obědy jsou všem žákům 4. třídy automaticky odhlášené na celý týden. V době distanční výuky je ale možné obědy za dotovanou cenu odebírat. V případě zájmu odebírat obědy, kontaktujte vedoucí školní jídelny na: jidelna@zsvacov.cz