Výlet Malíčků a Prostředníčků za zvířátky

Konečně je pondělí 6. června, kdy společně vyrážíme na výlet. Autobus na nás čeká v 8.00 před školkou a všichni nedočkavě nastupujeme. Vyrážíme směr Putim, kde navštívíme minizoo. Dojeli jsme kousek před areál a k zvířatům už je to jen pár kroků. Tato minizoo se nachází na soukromé zahradě jedné rodiny a k vidění je tu velké množství zvířátek. Jsou mezi nimi zvířata domácí i exotická.

Děti se nadšeně procházejí areálem s králíky, morčaty. Prohlížejí si ovečky, slepice, kozy s kůzlaty, klokany a surikaty. V další části areálu vidíme ve voliérách sovy, bažanty, papoušky, krkavce, káně a veverku. Počasí máme na jedničku a děti jsou také nadšené z toho, že mohou vyzkoušet zdejší malé dětské hřiště. K obědu samozřejmě nesmí chybět řízek. Ten nám vykouzlil úsměv na rtech, stejně tak jako zdejší zvěřinec.

Výlet se vydařil a my se, plni zážitků, v pořádku vrátili do naší školičky.