Vystoupení školní družiny, tanečního a pěveckého kroužku

V pondělí 25. června jely děti vystupovat do Domova důchodců v Kůsově. Ve velké místnosti se sešlo kolem 50 dědečků a babiček a s velkým zájmem sledovali celý program. Každé číslo odměnili řádným potleskem, nejvíce se bavili při komponovaném programu s názvem „Rok na vsi“, kde děti zpracovaly místní zvyky – velikonoční, májové, posvícenské, vánoční a masopustní. Líbila se také pohádka „O řepě“ v podání dětí ze školní družiny. Na závěr děti rozdaly všem přítomným malé dárky, které samy vyrobily ve školních družinách.

Po vystoupení bylo pro děti připravené pohoštění v podobě ovoce a čaje. Domů ještě dostaly na oplátku také dárečky – ručně vyrobené jahelníčky, kterými většinou doma obdařily své maminky.