POHÁDKY DO POSTÝLKY ANEB SNĚNÍ 1., 2. A 3. TŘÍDY

Cenou člověka je jeho sen. Roman Rolland

Ve čtvrtek 20. 4. jsme se v 1., 2. a 3. třídě vydali do říše nejkrásnější a to do říše našich snů. Aby se nám co nejlépe snilo, navodili jsme si báječnou, „ pyžámkovou“ atmosféru.

K této procházce jsme se nechali inspirovat spisovatelem Markem Šolmesem Srazilem, který nám představil mimo jiné svoji knížku „Pohádky do postýlky“ a seznámil nás s kouzelným skřítkem zahánějícím smutek – Frňkem. Jeho vyprávění bylo natolik poutavé a vtipné, že člověk by věřil, že skřítka Frňka vymyslel podle své vlastní „hipísácké“ duše. Za toto báječné setkání děkujeme naší paní „knihovnici“ Pavle Valtové.

Abychom své sny neměli jen schované ve svých myšlenkách, vytvořili jsme fantastickou postýlku, peřinku a polštář, nad kterou se vznáší obláčky snů.

Přejeme Vám, ať jsou Vaše sny takové, jaké chcete a ať máte co nejrovnější cestu k jejich uskutečnění.

Dobrou noc a krásné sny 1., 2. a 3. třída

Hýčkejte své vize a své sny, jako by to byly děti vaší duše, náznaky cílů, kterých nakonec dosáhnete. Napoleon Hill