Školská rada

Dne 23. 1. 2018 byla vyhlášena ředitelem školy volba nové školské rady. Do školské rady jsou voleni dva zástupci z řad rodičů, dva zástupci z řad pedagogických pracovníků školy a dva zástupci z obce Vacov.

Volba zástupců z řad rodičů probíhala dvoukolově. Volby proběhly 1. 3. 2018. Dostavilo se 27 zákonných zástupců. Zvoleny byly: paní Veronika Šťastná (14 hlasů) a paní Petra Klasová (6 hlasů).

28. 2. 2018 proběhla volba pedagogických pracovníků. Byla zvolena paní Jarmila Štouralová (10 hlasů) a paní Lucie Švihelová (2 hlasy).

Za zřizovatele – obec Vacov byli nominováni: paní Pavla Valtová a pan Zdeněk Novák.

Dne 22. 5. 2018 proběhla ustavující schůze nové školské rady. Předsedkyní školské rady byla zvolena paní Veronika Šťastná.