Chřipková epidemie – uzavření ZŠ i MŠ

Vážení rodiče, z důvodu agresivního šíření chřipkové epidemie řešíme od včerejšího dne absence žáků, učitelů i asistentů. Po konzultaci s krajskou hygienickou stanicí a se zřizovatelem jsme se rozhodli využít práva školu uzavřít ve středu 29. 1. 2020 a ve čtvrtek 30. 1. 2020. Chceme tímto krokem zamezit dalšímu šíření tohoto onemocnění. Obědy ve školní jídelně jsou odhlášené všem žákům automaticky – není třeba jednotlivě odhlašovat. Výpis z vysvědčení bude předán v náhradním termínu po jarních prázdninách. Zajištěn nebude ani náhradní provoz školní družiny, ani zájmové kroužky. Ve stejných dnech nebude probíhat ani výuka ZUŠ Vimperk.

V mateřské školce je situace obdobná. Zde bude zajištěn provoz pouze ve středu 29. 1. 2020 dopoledne. MŠ bude poté uzavřena od 30. 1. 2020 do 7. 2. 2020.

Děkujeme za pochopení

Mgr. Josef Mráz, ředitel školy